BAKIRKÖY YILDIRIM SPOR KULÜBÜ

Çalışmalarımız Bakırköy Yıldırım Spor Kulubünün sorumluluğu altındadır.Bakırköy Yıldırım Spor Kulübü 6 Nisan 2007 tarihinde 1050 Kulüp Numarasıyla tescil edilmiştir.Ofisimiz Bakırköyde’dir,Havuzumuz ise Bahçelievler Yenibosna’da Özel AREL bir kolejin havuzudur.

Kulübümüz gençliğe spor alışkanlığı edindirmek, spor faaliyet ve etkinliklerine katılımlarını sağlamak, disiplinli ve saygılı yetişmelerine katkıda bulunmak amacıyla kurulmuş resmi, tescilli ve federe bir kulüptür.Yüzme,sualtı ve triatlon branşlarında faaliyet göstermeyi taahhüt etmiştir.Lisanslı sporcular yetiştirerek Türk Sporuna hizmet etmekteyiz.
Yüzme sporunu her yaşa ve herkese öğretmeyi ilke edinmiş akademi mezunu, Deneyimli Antrönerlerimizle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.Bakırköy Yıldırım Spor Kulübünü sadece yüzme kursu veren bireysel kurslarla bir tutmayın.Onlar yüzme öğretmek için sezonluk kurslardır.Bakırköy Yıldırım Spor Kulübü lisanslı yüzücüler yetiştiren federe bir kulüptür.Yüzmeyi bilimsel yöntemlerle doğru teknikle yüzmeyi öğretiyoruz.Doğru teknikle yüzmeyi öğrenmek çocuğunuzun kişiliğine olumlu katkılar sağlar,arkadaşları arasında örnek gösterilir saygı duyulur.
Bakırköy Yıldırım spor kulübümüz yetişkinlere ve çocuklara gruplar halinde yüzmeyi öğretmek için kurslar düzenliyoruz.Ayrıca isteyenlere özel bire bir yüzme eğitimi almak isteyen her seviyeye özel yüzme eğitimi veriyoruz.Yüzme eğitimini ven ilk yüzme kursuyuz 25yıldır yüzme eğitimi vermekteyim .Yüzmeyitekniğe uygun birşekilde Öğretiyoruz. yüzme öğrenmek isteyenleri kulübümüze davet ediyoruz