Yetişkin Yüzme Kursu

Yüzmeyi Grup şeklinde öğrenmek isteyenler,yüzmeyi grup dersi olarak almak isteyenler, Yetişkinler çocuklar su korkusu olanlar, yüzme stillerini geliştirmek isteyenler ve stres atarak günün yorgunluğundan kurtulmak isteyenler Bakırköy Yıldırım Spor Kulübümüzün Kulüp Antrenörü Şenol Günaydın’ı arayabilirler. Yüzmeyi öğrenmek istiyorsanız doğru adrestesiniz.Hemen arayın ve Kayıt olun yaza yüzmeyi öğrenmiş olursunuz.Yüzme öğrenmek artık zor değil akademi mezunu deneyimli antrenör şenol Günaydın ve ekibi sayesinde yüzmeyi kısa sürede öğreneceksınız.Biz yüzme öğretemezsek başka bir yerde öğrenemezsiniz.Biz sadece yüzme kursu değiliz bizler bakırköy yıldırım spor kulübüyüz yüzme kurslarından farkımız tescilli kulup olmamaız ve lısans lı yüzücüler yetiştiriyoruz.Sizede yüzmeyi öğretmek için gece gündüz çalışıyoruz .


Bakırköy Yıldırım Spor Kulübünde yetişkinlere ve çocuklara grup ve özel yüzme dersleri vermektedir. İstanbul’ da yetişkinlere Grup Yüzme derslerini ilk defa verenler bizleriz. Yüzme öğretim konusunda mütevazi olamayacağız, şayet yüzmeyi biz öğretemezsek geçmiş olsun size kimse öğretemez başka arayışlarla zaman kaybetmeyin. Grup derslerimizi Yenibosna’ da Özel Arel Kolejinin Kapalı ısıtmalı havuzunda verilmektedir.

Kulübümüzün Kurucusu ve Yönetim Kurulu Üyesi Şenol Günaydın ve Deneyimli Antrenörleri sizlere yüzmeyi sevdirmek su korkunuzu derinlik korkunuzu yenmek suyla barışmanız için hazırlar, sizlerde hazırsanız hemen arayın. Yüzmeye başlamayı ertelemeyin. İnanın bizimle yüzmeyi öğrenmek hem kolay olacak hem de kısa sürecektir. İddia ediyoruz yüzme öğrenmenin en ekonomik ve en kısa yolu Bakırköy Yıldırım Spor kulübüdür.Kısa sürede yüzmeyi öğrenmek artık çok kolay.Yaşınız kaç olursa olsun öğrenmenin yaşı yoktur tek yapacagınız karar vermek.Kararlıysanız çoğunu hallettmiş sayılırsınız.yüzmeye başlanmka için hemen arayın kaydınızı yaptırın 

Kursumuzun Kuralları:

  • Çalışmalar 3-4 kişilik seviye grupları şeklinde yapılmaktadır.
  • Havuza girmeden duş almak ve havuzda bone takmak mecburidir.
  • Derslere katılma mecburiyeti vardır, gelmediğiniz derslerin telafisi olmaz.
  • Katılamadığınız dersler için rapor getirdiğiniz takdirde ders hakkınız kaybolmaz.
  • Dört haftanın sonunda devam etmek isteyenlerin kaydı yenilenir.
  • Kayıt olmaya gelirken; Tam idrar ve sağlık raporu getirmeniz gerekir.
  • Yüzmeye gelirken; Havlu, Terlik, Mayo, Bone ve Gözlük(İsteğe Bağlı) getirmeniz gerekir.
  • Havuzumuz Bakırköyde değildir,Yenibosnada Özel Arel kolejinin havuzundadır.
  • Kursumuz erkek bayan karmadır.