Yüzme Grup Dersleriniz Karmamıdır?Gruplarınız Kaç Kişiliktir?

bayan hocamız gözde Günaydın

Bizlere en çok sorulan soru budur,evet bizim grup derslerini verdiğimiz havuzumuz karma bir havuzdur. Derslerimizde 3-4 antrenör var kursiyerlerin öğrenim özelliklerine göre havuzda özel gruplara ayırabiliyoruz  sadece bayanlar grubu gibi,yüzmeyi öğrenmek isteyen bayan kursiyerlerimizin rahat bir ortamda yüzmeyi öğrenmeleri için gereken her şeyi yapmaya çalışıyoruz.

Grup sayısını merak edenler için öncelikle şu konuyu öncelikle belirtmek isterim,Kış aylarında yüzme kursumuz için kursiyer bulmakta çok zorluk çekiyoruz.2/3/4 kişilik grupları zor oluşturuyoruz.Tek beklentimiz Mart-Nisan ayları işte bu aylarda talebimiz artıyor, bu sayı 4/6/7 kişilik gruplardan oluşuyor.Kalabalıkta yüzme öğrenilirmi? Hangi birimizle ilgileneceksiniz diyebilirsiniz.
Şöyle,kursiyerlerimizi seviyelerine göre gruplandırıyoruz yüzmeye yeni başlayanlar,su korkusu olanlar gibi,o zaman işimiz kolaylaşıyor, her grubun deneyimli hocası var düzenli ve sıralı bir şekilde yüzme eğitimine başlıyoruz ,hem eğlenceli oluyor ,hemde daha fazla örnek görüyorsunuz ve deneyim kazanıyorsunuz.
Özel yüzme dersleri verenlere soracak olursanız onların grup dersleri olmadığı için grup derslerinde zorlanırsınız deyip sizleri özel derse yönlendirirler.